MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Taburett 10346007
nr 1034 6007
Taburett
Gustaviansk, Stockholms stolmakarämbetes sigill
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 25 april 2016
kl 20:42:28
2.000 kr
2.200 kr
- Klassiska
Den Gustavianska stilen